Karol leżał trzy tygodnie w śpiączce

Karol leżał trzy tygodnie w śpiączce

11 września, 2020 0 przez sponsorowane

Karol Michalak – 20 letni chłopak, na którego czeka świat, pełnia życia, przygód i doświadczeń. Lecz, niestety, również długa droga do odzyskania zdrowia i siły by w ten świat ruszyć. Przyczyną jest poważny wypadek samochodowy, który wydarzył się 12 sierpnia 2020 roku. Karol leżał trzy tygodnie w śpiączce. Były to trzy tygodnie niepokoju, niepewności i walki na szali której chwiało się jego życie. Chwile te minęły, powoli wraca do siebie, jednakże czeka go rehabilitacja.

Największe obrażenia Karol odniósł w głowę. Konsekwencją są liczne złamania twarzoczaszki oraz mózgoczaszki, które spowodowały duży obrzęk mózgu. Powstałe liczne krwiaki bardzo powoli się wchłaniają. Ma połamane kończyny, żebra oraz nadgarstki. Aby Karol wrócił do nas w pełni uśmiechnięty i zdrów potrzebuje intensywnej neurorehabilitacji i szeregu specjalistów, którzy pomogą mu odzyskać między innymi pamięć, zdolność mówienia i poruszania się.

Koszty rehabilitacji Karola to około 30 000 PLN miesięcznie. Rodzina i przyjaciele chcieliby mu zapewnić możliwość powrotu do zdrowia – niestety jest to niemała kwota-wyzwanie. Dlatego możesz pomóc Karolowi w leczeniu i rehabilitacji wpłacając środki na zbiórkę.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/karol-michalak

 

Oddaj 1% siebie!

Możesz również przekazać 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:

KRS: 0000272272
z dopiskiem: dla Karola Michalaka

Na tym Twoje zadanie się kończy! Kwotę z 1% na konto wybranej organizacji przekaże urząd skarbowy.

 

Dobra karma wraca!